ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi 5 pojawi się w aż czterech różnych wersjach. Znamy ceny każdej z nich

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
xiaomi

Atmosfera wokół Xiaomi Mi 5 z dnia na dzień robi się coraz gorętsza, a informacje płyną jak z rękawa. Poznaliśmy niedawno datę prezentacji, która nastąpi prawdopodobnie już za miesiąc, 24 lutego. Zobaczyliśmy również mnóstwo zdjęć nadchodzącego potwora od chińskiego producenta. Niemniej wciąż nie mieliśmy pewności, co do ilości wersji oraz cen. Teraz już to wiemy – aż cztery modele w cieszących portfel cenach.

Xiaomi Mi 5 miało pojawić się w dwóch wersjach – różniących się w głównej mierze ilością pamięci RAM. Najnowsze wieści jednak temu przeczą. Mi 5 pojawi się aż w czterech różnych wariantach – nie tylko z różnicą mocy, ale również z różnicą konstrukcji. Pierwsze dwa modele opakowane są w metalową obudowę i są dostępne w następujących konfiguracjach: 3 GB RAM/32 GB pam. wew. oraz 4/64 GB.

w704

Kolejne dwie wersje różnią się konstrukcją. Zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia zostało użyte szkło 2.5D. Smartfon w tej opcji będzie się cechować 4 GB RAM oraz wyświetlaczem o rozdzielczości 2K (co może oznaczać QHD). Warianty pamięci wewnętrznej to 32 oraz 64 GB.

Przejdźmy wreszcie do cen! Oto i one:

Metalowa obudowa:

  • 3/32 GB 335 dolarów
  • 4/64 GB 395 dolarów

Szklana obudowa:

  • 4/32 GB 425 dolarów
  • 4/64 GB 470 dolarów

Jak więc widzimy, konstrukcja ma znaczenie. Różnica wynosi prawie 100 dolarów. Ktoś jest gotowy tyle wyłożyć? Metalowa opcja wydaje się nieco solidniejsza, choć względy estetyczne mogą odegrać tutaj pierwsze skrzypce…

Sprawdź najnowsze wpisy