ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Obudowa Xiaomi Mi5 w Sieci – wygląda bardzo znajomo, ale czy da się dzisiaj być oryginalnym?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Xiaomi-Mi5-Release

Xiaomi w ciągu ostatnich kilku lat tak się rozrosło, że konkurencja, która jest na rynku od wielu lat może się martwić o swoje pozycje. Model Mi4, jak i wszelkie jego odmiany, są jednymi z najbardziej atrakcyjnych urządzeń w swojej cenie. Czy też tak będzie z jego następcą, o którym coraz częściej słyszymy?

Tym razem do Sieci przedostała się kolejna część obudowy Mi5, która zdradza to, że Xiaomi cały czas ma swój sposób na rozwój, a więc korzysta z tego, co najlepsze w przypadku konkurencji. Zobaczcie sami:

Wygląda znajomo? Oczywiście. Do „afery” związanej z designem HTC One A9 i iPhone’a 6/6s najprawdopodobniej dołączy Xiaomi, ale to nie pierwszy raz kiedy Chińczycy wzorują się na innych. Frontowa część obudowy najprawdopodobniej również będzie nawiązywała do Apple, ale także i do Samsunga. Tak oto po sklejeniu tych wszystkich informacji otrzymujemy nadchodzącego flagowca w postaci Mi5. Jednak w przypadku Xiaomi możemy być pewni, że dodatkowo cena będzie zdecydowanie niższa od topowych modeli wcześniej wymienionej konkurencji.

Z ciekawostek jeszcze warto zaznaczyć, że wyżej widoczna obudowa sugeruje, że Xiaomi Mi5 będzie posiadało tradycyjne złącze USB, a nie typu C jak to ma miejsce w przypadku Mi4c.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy