Zdjęcia Nexusa X sfałszowano!

Newsy

Już wcześniej donosiliśmy o tym, że urządzeń sygnowanych logiem Nexus może być więcej. Po tym jak do sieci wyciekły zdjęcia Nexusów od LG i Sony, byliśmy prawie pewni, że coś się święci, a przynajmniej mieliśmy takie nadzieje. Wygląda jednak na to, że Sony Nexus X, którego mogliśmy oglądać na kilku zdjęciach w zeszłym tygodniu jest wymysłem czyjejś wyobraźni. Tak, dokładnie zdjęcia tego smartfona zostały sfałszowane.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Podobno sam proces tworzenia fałszywych zdjęć nie było tak prosty jak zabawa Photoshopem i sklejenie kilku zdjęć. Wyimaginowany Nexus X został stworzony przy użyciu bardzo zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D, co pozwoliło osobie tworzącej model, na swobodne łączenie elementów charakterystycznych dla modeli Sony i Nexusa.

Podstawa fałszywej fotografii to połączenie modeli Xperia T oraz Galaxy Nexus. Gotowy telefon umieszczono następnie na wirtualnym tle. Na samym końcu dodano również odbicie Galaxy Nexusa dla wiarygodności.

Zdjęcie to zostało stworzone by zwiększyć zainteresowanie możliwością produkcji Nexusa przez Sony. Osoba odpowiedzialna za całość twierdzi, że cały proces trwał aż 7 godzin. Jeżeli chcecie, to cały proces tworzenia tego fałszerstwa możecie prześledzić klikając w ten link.

Źródło: tumblr via TalkAndroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x