ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejne źródło potwierdza: Samsung Galaxy S7 będzie wodoszczelny ze slotem na microSD

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
samsunggalaxys7

 
Premiera Samsunga Galaxy S7 nadchodzi. Im bliżej prezentacji urządzenia, tym więcej zdjęć i informacji wycieka do Internetu. Póki co, wiemy, że prawdopodobne parametry urządzenia to: 12,2 MPx sensor aparatu z tyłu (będzie on mniej wystający, niż w modelu S6) oraz 5 MPx z przodu, procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890, 4 GB RAM. Do tego można dodać 3D Touch, skaner tęczówki oka i slot na karty microSD. Całość będzie działała na nowym TouchWizie i Androidzie 6.0.
 
Dzisiaj kolejne źródło potwierdza obeność slotu na karty rozszerzające pamięć wewnętrzną. Ponadto powtórzona zostaje również wodoszczelność, która nieśmiało pojawiała się we wcześniejszych przeciekach. Informator wyjaśnia również dlaczego aparat zostanie zdegradowany do 12 MPx. Według niego, Samsungowi nie zależy już na megapikselach, a na jakości zdjęć szczególnie w nocy. Firma zamierza prawdopodobnie użyć sloganu „On the night” promując swoje flagowce. Ponadto zobaczymy tu „dual pixel auto focus” podobny do tego, który montuje Canon w swoich aparatach. Dodatkowo, źródło podaje, że faktycznie zniknie wybrzuszenie kamery z tyłu telefonu, a pojemność baterii zostanie zwiększona. Urządzenie będzie dostępne w czterech kolorach: czarnym, złotym, biało-srebrnym. Ostatni jest nieznany…
 
No cóż, wszystkie te informacje wydają się być bardzo obiecujące. Oby okazały się prawdziwe, czego dowiemy się już 21 lutego.
 
źródło: phonearena
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najnowsze wpisy