ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Design LG G5 po raz kolejny potwierdza się w Sieci – Koreańczycy rezygnują z tylnych klawiszy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg g5 modularny smatfon adsksl

Wszyscy obecnie interesują się tym jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S7 i odliczają właśnie dla tego modelu dni, które dzielą nas od targów Mobile World Congress w Barcelonie. Jednak nie zapominajmy, że również wtedy poznamy LG G5, który coraz częściej pojawia się w Sieci.

Początkowe plotki dotyczące tego modelu były niewiarygodne. Koreańczycy zrezygnują z klawiszy umieszczonych z tyłu obudowy na rzecz dwóch aparatów? Dzisiaj po raz kolejny zostało to potwierdzone, razem z tym, że design może się radykalnie zmienić.

Regulacja natężenia dźwięku jak i klawisz blokady urządzenia wracają na swoje miejsca. Chociaż ten ostatni może zostać jeszcze na plecach i zostać połączony z czytnikiem linii papilarnych. Co więcej, pojawi się USB typu C i to tak naprawdę wszystko, co ewidentnie pokazują ujawnione zdjęcia. Oczywiście jest to egzemplarz zamknięty w specjalnym opakowaniu, aby właśnie nie ujawniać zbyt wiele.

Tym samym nie wiemy czy nadchodzący flagowy smartfon LG będzie posiadał wymienny akumulator, czy ujrzymy tak często opisywany „Magic Slot”, ale na szczęście już tylko miesiąc dzieli nas od premiery G5.

źródło: Droid Life

Sprawdź najnowsze wpisy