Lenovo-Vibe-K4-Note-and-VR-headset

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Lenovo zaprezentowało następce udanego K3 Note w tym miesiącu, więc mowa o kolejnym modelu z serii „K” byłaby lekkim nadużyciem. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. W chińskim TENAA ukazał się bowiem model, który według przecieków jest następcą K4 Note.

 

Lenovo K5 Note ma posiadać 5.5 calowy ekran Full HD, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Bardzo prawdopodobne jest, że pojawi się również wariant z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Amatorzy fotografii będą mogli skorzystać z 13 MP kamery głównej, oraz 8 MP kamerki przedniej. Całość ma uzupełniać bateria o pojemności 3500 mAh.

 

Mimo wszystko nie jest do końca zrozumiały ten krok ze strony Lenovo. Według przecieków K5 Note ma mieć bliźniacze podzespoły do zaprezentowanego K4 Note. Wydaje się jednak, że nadchodzący model ze stajni Lenovo będzie urządzeniem, które dostępne będzie jedynie w Chinach, a za swój cel obierze sobie walkę z Redmi Note 3.

 

* na zdjęciu głównym Lenovo Vibe K4 Note

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.