ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Garść nowych informacji o Samsungu Galaxy S7

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
samsunggalaxys7

 
Premiera Samsunga Galaxy S7 już 21 lutego, na dzień przed MWC w Barcelonie. Spółka jednak będzie miała konkurencję w postaci wydarzenia jakie zaserwuje w tym czasie LG oraz Sony. Który ze smartfonów skradnie show? LG G5 czy flagowiec Samsunga? Okaże się już niedługo. Póki co, mamy nową informację i potwierdzenie wielkości ekranów tego drugiego.
 
Otóż Galaxy S7 i jego wersja Edge zostały zauważone na liście Zauba. Widnieją na nich wyświetlacze odpowiednio: 5,1” i 5,5”. Zatem wygląda na to, że należy się pogodzić z takimi rozmiarami paneli.
 
Ponadto, Samsung jako producent nie tylko smartfonów, ale także podzespołów do nich, chce być dość niezależny. Okazuje się, że firma wytworzyła również swój digitizer do nadchodzącego flagowca. Wcześniej spółka zaopatrzała się w te części od Synaptics i ST Microelectronics.
 
Przypomnijmy, że prawdopodobne parametry urządzenia to: 12,2 MPx sensor aparatu z tyłu (będzie on mniej wystający, niż w modelu S6) oraz 5 MPx z przodu, procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890, 4 GB RAM. Do tego można dodać 3D Touch, skaner tęczówki oka i slot na karty microSD. Całość będzie działała na nowym TouchWizie i Androidzie 6.0.
 
źródło: sammobile
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Totalna obniżka ceny LG G4!

Sprawdź najnowsze wpisy