ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 2

OnePlus wydaje OxygenOS 2.1.4 dla swojego pierwszego smartfonu i rezygnuje ze sprzedaży jednej z wersji jego następcy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus one two 1+1 2

OnePlus w ciągu ostatnich kilku tygodni niejako stara się zrobić wszystko, aby konsumenci sobie przypomnieli o istnieniu Chińczyków. Stopniowa likwidacja systemu zaproszeń, częstsze aktualizacje oprogramowania, ostatnio zrezygnowano – z małym haczykiem – z kosztów wysyłki, a teraz przyszedł czas na kolejne ruchy.

Na początku zaczniemy od smartfonu, który tak naprawdę sprawił, że znamy dzisiaj OnePlus, a więc po prostu model „One”. Wielu użytkowników polubiło ten model za posiadanie CyanogenOS, ale Chińczycy wydali także własne oprogramowanie, OxygenOS, które teraz jest oczkiem w głowie firmy. Tym samym to ono pojawiło się „dopiero” teraz w wydaniu 2.1.4 dla 1+1. Różni się nieco od tego znanego z OnePlus 2: brakuje chociażby wsparcia dla MaxxAudio, które bardzo sobie chwalę, ale także nie ucieszą się fani zdjęć, gdyż zabrakło możliwości robienia fotografii w RAW. Niemniej jednak OnePlus One ewidentnie jeszcze nie umarł. W takim razie przejdźmy do jego następcy, który na niektórych rynkach przestaje być dostępny w jednym z wydań. Oczywiście dotyczy do odmiany z 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika i 3 GB RAM. To nie dziwi, głównie ze względu na fakt, że OnePlus Two nie posiada złącza na kartę pamięci.

W takim razie co jeszcze Chińczycy powinni zrobić, aby przypodobać sobie Wasze kieszenie i portfele? Mniej określeń typu „pogromcy flagowców” czy też po prostu ich oferta nie jest dla Was atrakcyjna?

Sprawdź najnowsze wpisy