[WIT #31] Współpraca Microsofu i Apple układa się świetnie – przykład – iPad Pro

Newsy

Apple Microsoft

 
Podczas jednej z ostatnich konferencji, Apple zaprezentowało iPada Pro. Poza pokazaniem designu, parametrów i filmów promujących urządzenie, mogliśmy obejrzeć aplikacje dedykowane dla urządzenia. Gdy na ekranie pojawiło się logo Microsoftu, sala parsknęła śmiechem. Niesłusznie, ponieważ firma przygotowała świetny Office dla tego tabletu.
 
Od przedwczoraj aplikacje pakietu dla iPada i iPada Pro są wspierane przez narzędzia, które uwzględniają różnego rodzaju grubości linii, kolory i inne przydatne opcje pisania. Ponadto dostępne są opcje PowerPointa, które wspomagają animacje slajdów i ich kompatybilność między Windowsem 10 i iOSem.
 
Dodatkowo każda aplikacja zawiera zakładkę, która wspiera korzystanie z rysika. Microsoft umożliwia też przejście z „wstukiwania” tekstu na klawiaturze na pisanie ręczne. Program rozpoznaje też narysowane kształty przykładowo kwadraty, okręgi czy trójkąty lub strzałki i transformuje je w gotowe kształty.
 
Trzeba przyznać, że współpraca obu firm na tym polu układa się świetnie, a pakiet dla iPadów przygotowany przez Microsoft jest naprawdę dobry.
 
źródło: the verge

Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Sony Xperia Z5 Premium w bardzo niskiej cenie!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x