Flagowego HTC One M10 prawdopodobnie nie zobaczymy podczas MWC. Premiera w marcu?

Newsy

htc-logo11

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Ostatnie tygodnie upłynęły głównie pod dyktando nadchodzących urządzeń ze stajni Samsunga oraz LG. Przecieki na temat G5 oraz Galaxy S7 przewijały się przez wszystkie serwisy związane z technologicznymi nowinkami. W tym całym zamieszaniu próżno było szukać HTC, którego nowy flagowiec miał pojawić się również podczas MWC w Barcelonie. Dzisiejsze informacje nieco tę sytuację wyjaśniają.

 

Według informacji pozyskanych przez GSMArena, nowy flagowiec HTC w ogóle nie zagości na targach Mobile World Congress 2016. HTC One M10 – bo taką nazwę przypuszczamy, pojawić ma się w marcu. Strategia wydaje się jednak słuszna. Zwróćmy uwagę, że zbieżność premier LG G5 oraz Samsunga Galaxy S7 mogłaby osłabić rozgłos na temat HTC One M10, na co Tajwańczycy w swojej obecnej sytuacji pozwolić sobie nie mogą.

 

Na temat samego urządzenia cały czas wiadomo naprawdę niewiele. Przecieki informowały jedynie, że na pokładzie One M10 zobaczymy Snapdragona 820, i to wszystko co wiadomo na temat tego smartfona. Coraz gorsza sytuacja HTC jednak to wyjaśnia. Firma nie może sobie teraz pozwolić na gwałtowne posunięcia, więc liczymy, że to, co zobaczymy w marcu pozwoli wrócić firmie na właściwe tory.

 

Źródło: gsmarena, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x