Need For Speed Most Wanted

 
Część z Was polubiła wpisy dotyczące promocji, dlatego postanowiłem przyjrzeć się im bliżej i częściej wyszukiwać tytuły w okazyjnych cenach. Od początku roku pojawiają się kolejne obniżki cen. Największe jednak miały miejsce podczas Świąt. W TEJ wiadomości pisaliśmy np. o przecenionych aplikacjach, a w TYM artykule, mogliście przeczytać o dwóch darmowych grach.
 
Dzisiaj krótko i na temat. W promocji jest Need for Speed Most Wanted, za które zapłacicie symboliczne 40 groszy! Zapraszam do pobrania TUTAJ.
 
źródło: własne
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.