ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Konkurs] Wygraj wersję premium gry Grandpa’s Table!

Autor: Jędrzej Markiewicz Kategoria: Aplikacje
kivano-logo-21331

Zgodnie z zapowiedzią startujemy z konkursem. Do wygrania pięć pełnych wersji gry Grandpa’s Table HD. Kod do wykorzystania w Sklepie Play jest pełnym zamiennikiem kwoty, potrzebnej by za grę zapłacić – zatem de facto „kupicie” ją sobie za 0 zł. Gra już na zawsze zostanie przypisana do Waszego konta Google, zatem otrzymacie ją na własność, nawet po odinstalowaniu, czy zmianie telefonu na nowszy.

Jeżeli chcesz lepiej poznać tytuł, o który przyjdzie Ci zawalczyć, zachęcam do przeczytania recenzji gry logicznej polskiej produkcji. Link tutaj!

granpas-table-1514141

Postanowiłem podzielić zwycięzców na dwie kategorie. W pierwszej kolejności chcę ukoronować tych, którzy są z nami o 22:30 i będą najszybsi w wykonaniu powierzonego zadania. Myślę, że to uczciwa propozycja – w przypadku dwóch pierwszych osób, które prawidłowo prześlą zgłoszenie, nagroda jest pewna. Nie chcę też, żeby poszkodowani czuli się Ci, którzy o konkursie dowiedzą się jutro. Zabawa trwa zatem do Piątku, godziny 20:00.

Co zrobić, żeby wygrać?

1. Pobieramy darmową wersję gry Grandpa’s Table Demo (klik!)

2. Szukamy w artykule dotyczącym recenzji pewnego… „easter-egga”. Dokonałem małej zmiany w jednej z grafik, myślę, że poradzicie sobie z jego odnalezieniem w okamgnieniu ? (klik!)

3. Przechodzimy pierwszy, bezpłatny rozdział gry i cykamy dwa screeny, z ostatniego poziomu oraz z menu wyboru poziomów . Kod na wersję PREMIUM otrzyma osoba, która jako pierwsza:

a) ukończy WSZYSTKIE rundy wersji Demo – także te specjalne za gwiazdki: I, II, III  (liczba gwiazdek jako taka się nie liczy do konkursu, ale trzeba dotrzeć do tych poziomów!)

b) posiada wszystkie gwiazdki we wszystkich rundach – czyli 100% przejścia gry DEMO

4. Dowody na poprawne rozwiązanie „mini-zagadki” z punktu drugiego oraz wykonane zadania z punktu trzeciego przesyłamy na mojego prywatnego maila: [email protected]

5. Wśród pozostałych zgłoszeń, które spłynęły później, dodatkowo rozlosuję jeszcze trzy kody na darmową, pełną wersję gry! Data wysłania maila nie ma znaczenia, jeżeli zmieścicie się w czasie przed Piątkiem, 20:00 – ponieważ wtedy też ogłoszę wyniki ? W losowaniu udział biorą wszyscy, którzy ukończyli grę, bez względu na gwiazdki.

Zadanie można wykonać w 5-10 minut, ponieważ pierwszy rozdział gry nie jest zbyt wymagający. Powodzenia!

Sprawdź najnowsze wpisy