Namco Bandai

 
Jeżeli lubicie promocje to warto skorzystać z najnowszego Humble Bundle. Pakiet obejmuje siedem gier Bandai Namco za bardzo niską cenę. Wszystkie te tytuły kosztowałyby w sumie około $26, w przypadku gdyby kupowane były oddzielnie w Google Play. Teraz można dostać je za $5.
 
Warto dodać, że nabywając cały pakiet pomagamy w akcji charytatywnej. Zobaczcie jakie tytuły objęte są promocją.
 
Jeśli płacisz $1 lub więcej, możesz odblokować:
 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Crush the Castle
  • PAC-MAN Kart Rally
  • Flight Controll

 
Aby uzyskać kolejne trzy gry, musisz pokonać średnią (obecnie oscylującą wokół $5):
 

  • Puzzle Quest 2
  • PAC-MAN Championships Edition
  • Ridge Racer Slipstream

 
W końcu za wydanie $5 dostaniecie również PAC-MAN CE DX. Aby skorzystać z promocji udajcie się TUTAJ. Przy okazji przypominam o obniżce cen na gry dostępnej w Google Play, o której pisaliśmy TUTAJ.
 
źródło: własne, humble bundle
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.