iron maiden gra

“666, the number of the beast…” Nanana, słuchacie Iron Maiden? Myślę, że w całym swoim życiu na pewno mieliście okazje natknąć się na utwory tego heavymetalowego zespołu. Jeśli przy okazji spodobały się Wam one, mam świetną wiadomość, gdyż już wkrótce będziecie mogli być bliżej samych wykonawców. A to za sprawą dedykowanej gry!

 

Iron Maiden: Legacy of the Beast to tytuł gry, która już latem zagości na smartfonach z Androidem. Za jej wykonanie odpowiedzialne jest studio Roadhouse Interactive, które przyniosło nam m.in. Warharmmera 40k. Produkcja Legacy of the Beast przyoblecze formę free-to-play.

 

 

W grze wcielimy się w postać Eddiego, maskotki Iron Maiden. Jak w każdym RPG tak i tutaj będziemy eksplorować świat i pokonywać na swojej drodze postaci znane z tekstów zespołu. Trzeba zatem podkreślić, że pod względem muzycznym gra będzie stała naprawdę wysoko – utwory będą pochodziły z całej dyskografii Iron Maiden, a ponadto pojawią się zupełnie premierowe kawałki stworzone na potrzeby produkcji.

 

Jak już wspomniałem wyżej, Iron Maiden: Legacy of The Beast pojawi się  latem bieżącego roku. Niestety bardziej przybliżona data premiery jest wciąż nieznana. Tak czy siak, to może być naprawdę dobre RPG na smartfony!

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.