Ulefone-Power_3-1600x900

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Chyba każdy zauważył, że najnowsze smartfony wielu firm mają jedną wspólną cechę – mogą służyć jako powerbanki. Najbardziej chwalą się tym Chińczycy. Pamiętacie Oukitela K10000? Smartfon z baterią 10000 mAh narobił sporo szumu, teraz więc pora na odpowiedź konkurencji. Ulefone postanowiło zareklamować swój najnowszy smartfon, wykorzystując do tego produkt.. Apple.

 

Ulefone Power to najnowszy produkt z portfolio Chińczyków, który może pochwalić się sporą baterią – 6050 mAh. Producent zadeklarował test baterii w praktyce, i tak oto postanowił „przywrócić do życia” iPhone’a 6. W testach, które Power zaliczył wyszło, że w ciągu 95 minut, Ulefone Power zdołał naładować iPhone 6 z 2% do 47%. Podczas testu zmierzono także utratę energii, którą „poświęcił” Power na rzecz produktu Apple. Bateria smartfona Power po tych praktykach została rozładowana w 67%, co jest mocno średnim wynikiem.

 

unnamed-2

 

Pamiętajmy jednak, że smartfon ten nie jest standardowym powerbankiem, tak więc nie ma co oczekiwać cudów od tego urządzenia. Niemniej jednak praktyki marketingowe Ulefone są coraz ciekawsze – ciekawe czy okażą się skuteczne.

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.