OnePlus rozpoczyna beta testy Androida Marshmallow dla jednego ze swoich urządzeń

Newsy

oneplus one logo

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pierwsze wzmianki o nadchodzącej aktualizacji do Androida Marshmallow dla smartfonów OnePlus – OnePlus One, Oneplus 2 oraz OnePlus X miały miejsce już kilka miesięcy temu. Zapowiedzi to jednak jedno, i nieraz byliśmy świadkami sytuacji, w której były to puste obietnice. Na szczęście tak nie będzie w tym przypadku. OnePlus po okresie ciszy poinformowało, że zaczyna rekrutację beta testerów, którzy będą mieli okazję przetestować oprogramowanie oparte o Androida 6.0 Marshmallow na własnym urządzeniu.

 

Platforma testowa będzie dotyczyła (na ten moment) jednego z urządzeń Chińczyków – OnePlus 2. Aby wziąć udział w testach, będzie trzeba więc oczywiście posiadać wyżej wspomniany smartfon oraz być dostępnym przynajmniej 30 godzin w tygodniu. Obowiązkiem testera będzie też gotowość do akceptacji aktualizacji ok. 2 razy w tygodniu. Plusem będzie też doświadczenie w innych beta testach, które miały miejsce w przeszłości.

 

OnePlus 2 ssss

 

Pewne przecieki mówią, że beta testy niebawem pojawią się także na OnePlus X. Wszystkie te informacje ukazały się na stronie chińskiego serwisu Weibo (informacje niestety po chińsku), więc bardzo prawdopodobne jest, że nadchodzące beta testy będą dostępne dla Chińczyków, a OnePlus w pierwszej kolejności wyda Androida Marshmallow dla obywateli Państwa Środka. Tak więc mowa tutaj o Hydrogen OS, który to system jest na wyposażeniu smartfonów OnePlus kierowanych właśnie na Azję.

 

Źródło: androidheadlines, weibo, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x