The loading screen of the Facebook application on a mobile phone is seen in this photo illustration taken in Lavigny

 

Facebook od pewnego czasu oferuje użytkownikom ich mobilnej aplikacji wbudowaną przeglądarkę internetową, która – teoretycznie – pozwala na szybsze przeglądanie stron, ale w rzeczywistości działa ona bardzo przeciętnie. Niemniej jednak mimo małej ilości funkcji to zamysł jest dobry, a niedługo może być jeszcze lepiej.

 

Do Sieci przedostały się zrzuty ekranu prezentujące odmienioną przeglądarkę witryn internetowych w mobilnej aplikacji Facebooka dla iOS. Tym samym spodziewamy się, że już niedługo ujrzy ona światło dzienne razem z poprawionym działaniem, które w przypadku Androida często woła o pomstę do nieba.

 

facebook nowa przegladarka stron www internetowa

 

Jeśli Was to nie dotyczy to jesteście szczęśliwcami, którym strony internetowe w ogóle się ładują. Mimo wszystko wielu użytkowników zgłasza problemy z nieładującymi się witrynami – zarówno na iOS jak i Androidzie. Co ujrzymy w nowym wydaniu? Przede wszystkim przyciski wstecz i naprzód, ale także możliwość zapamiętania strony do przeglądania offline lub po prostu do późniejszego otworzenia na innym urządzeniu.

 

Niestety, ale nie wiemy kiedy światło dzienne ujrzy nowe wydanie przeglądarki Facebooka, a także czy w ogóle pojawi się ono na Androidzie. Niemniej jednak gigant społecznościowy ewidentnie musi ten element poprawić także na mobilnej platformie Google.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.