Huawei P9 zadowoli wszystkich, ponieważ pojawi się w kilku wersjach

Newsy

Huawei P8

 
Informacje dotyczące Huawei P9 pojawiają się w Internecie już od jakiegoś czasu. Wielu fanów Androida, wiąże z tym modelem nadzieje, tym bardziej, że Huawei zaczyna robić naprawdę dobre smartfony. Wygląda na to, że firma chce zadowolić jak największą liczbę potencjalnych klientów.
 
Prawdopodobnie pojawią się aż cztery wersje flagowca: Huawei P9, P9 Lite, P9 max oraz czwarta, jeszcze nienazwana. Ten ostatni model ma być najbardziej zaawansowany. Oznacza to, że wielkość jego ekranu ma być większa od telefonu P9, ale mniejsza od P9 max, czyli musi oscylować między 5,2” a 6”. Ponadto, będzie on też posiadał więcej RAM oraz pamięci wewnętrznej, a także podwójny aparat z tyłu. Dodatkowo, w przynajmniej jednym modelu znajdziemy procesor Kirin 950.
 
Warto dodać, że wspomnianych smartfonów nie zobaczymy na MWC, a dopiero w marcu. Dodatkowo w TEJ wiadomości pokazywaliśmy możliwy design urządzenia.
 
źródło: venturebeat
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x