Huawei P8

 
Informacje dotyczące Huawei P9 pojawiają się w Internecie już od jakiegoś czasu. Wielu fanów Androida, wiąże z tym modelem nadzieje, tym bardziej, że Huawei zaczyna robić naprawdę dobre smartfony. Wygląda na to, że firma chce zadowolić jak największą liczbę potencjalnych klientów.
 
Prawdopodobnie pojawią się aż cztery wersje flagowca: Huawei P9, P9 Lite, P9 max oraz czwarta, jeszcze nienazwana. Ten ostatni model ma być najbardziej zaawansowany. Oznacza to, że wielkość jego ekranu ma być większa od telefonu P9, ale mniejsza od P9 max, czyli musi oscylować między 5,2” a 6”. Ponadto, będzie on też posiadał więcej RAM oraz pamięci wewnętrznej, a także podwójny aparat z tyłu. Dodatkowo, w przynajmniej jednym modelu znajdziemy procesor Kirin 950.
 
Warto dodać, że wspomnianych smartfonów nie zobaczymy na MWC, a dopiero w marcu. Dodatkowo w TEJ wiadomości pokazywaliśmy możliwy design urządzenia.
 
źródło: venturebeat
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.