Nexusy na rok 2016 przygotuje producent z największymi… problemami finansowymi

Newsy

HTC Android 6.0 MArshMallow update List OTStop

Coroczną tradycją stało się już, że w okolicach jesieni widzimy nowe Nexusy. Mimo iż do konferencji Google I/O pozostało jeszcze trochę czasu to już teraz możemy pobawić się w zgadywanie, co takiego Gigant z Mountain View nam zaprezentuje. Tym razem jednak zmierzymy się z pewnymi plotkami, jakoby producentem nowych urządzeń z linii Nexus był producent z największymi… problemami finansowymi.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Mowa oczywiście o HTC. Najnowsze doniesienia z Weibo mówią, że tajwański producent pracuje nad parą Nexusów na 2016 rok. Więcej informacji niestety nie ma, lecz niewykluczona jest opcja smartfonów z ekranami 5 oraz 5,5 cala. Należy również podkreślić, że HTC nie pierwszy raz zmierzy się z tą linią urządzeń. Swego czasu spod jego ręki wyszedł Nexus One, a później tablet Nexus 9.

 

 

Być może zajęcie się Nexusami pomoże firmie stanąć na nogi. Nie zapominajmy też, że przygotowuje ona jeszcze jeden model, swojego flagowca One M10 (bądź też Perfume), o którym mówi się, że przyniesie ze sobą nie tylko najnowszą nakładkę Sense, ale również Androida. Zeszłoroczne modele nie były zaskoczeniem – LG jest wprawiony w temat, natomiast sukcesy rynkowe zdobywane przez Huawei były obiecujące i nie myślało się o porażce.

 

Życzę HTC, by wszystko poszło zgodnie z planem. Wszak model Perfume jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie w tym roku. Mam tylko nadzieję, że smartfony cenowo bardziej zbliżą się do Nexusów niż do astronomicznie drogich modeli HTC.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x