Planujesz kupić coś od OnePlus? W takim razie od teraz jest darmowa dostawa

Newsy

oneplus promocja sklep two 2 x one 1 1+1

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

OnePlus z miesiąca na miesiąc stara się jak najbardziej przyciągnąć do siebie klientów. Najlepszym krokiem w tym celu była rezygnacja z zaproszeń na większość urządzeń. Jedynie model X jeszcze wymaga specjalnego kodu do zakupu. Tym razem przyszła pora na kolejne ułatwienie.

 

Jak doskonale wiemy, OnePlus w Polsce jest oficjalnie dostępne od około roku i tym samym nie musimy się martwić wahaniami walut. Teraz także nie musimy przejmować się kosztami wysyłki. Jednak jest haczyk. Wartość koszyka. W przypadku naszego regionu należy zrobić zakupy za co najmniej 400 złotych, aby dostawa była darmowa. Tym samym firma niejako zachęca do wyboru samego smartfonu, gdyż pozostała oferta sklepu składa się ze zdecydowanie tańszych propozycji. Jednak, co ciekawe, w tym wypadku OnePlus zastosowało zdecydowanie lepszy przelicznik niż ma to zwykle miejsce i tak oto płacąc w euro musielibyśmy zrobić zakupy za ponad 450 złotych.

 

W takim razie co jeszcze Chińczycy powinni zrobić, aby zachęcić Was do zakupów w ich sklepie? Ten oczywiście znajdziecie pod adresem OnePlus.net.

 

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x