Sony MWC

 
MWC w Barcelonie zbliża się wielkimi krokami. Im bliżej tego okresu, tym robi się coraz ciekawiej, ponieważ poznajemy nowe informacje na temat planowanych wydarzeń producentów smartfonów. I tak np. Samsung zamierza się zaprezentować 21 lutego, wtedy zobaczymy model Galaxy S7. Tego samego dnia swoją konferencję ma LG, które pokaże nam LG G5. Znamy także kolejną datę „eventu” od innej spółki.
 
Sony poinformowało, że zamierza ujawnić swoje nowe produkty 22 lutego. Biorąc pod uwagę fakt, że minie wtedy prawie 6 miesięcy od premiery Xperii Z5, teoretycznie można by nieśmiało oczekiwać zaprezentowania nowego flagowca. Jeżeli chodzi o tę firmę, to przykładowo w tamtym roku na MWC ujawniono jedynie Tablet oraz Xperię M4 Aqua. Z kolei w 2014 roku zobaczyliśmy Xperię Z2. Z drugiej strony, póki co w Internecie nie było żadnych wycieków dotyczących nadchodzących flagowców. Zatem raczej powinniśmy się nastawić, że to nie będzie czas, w którym świat ujrzy model Z6.
 
Tak czy owak, to będzie jeden z gorętszych okresów w roku jeżeli chodzi o smartfony. Z pewnością Samsung i LG dostarczą nam wielu wrażeń.
 
źródło: phonearena
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Sony Xperia Z5 Compact na wyprzedaży!

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.