ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Już możesz kupić Samsunga Galaxy Note 5. Już go nie zepsujesz

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
samsung-galaxy-note-5-front-w782

Samsung Galaxy Note 5 to kolejny produkt, który w świetnym stylu realizuje założenia tej linii. Jest funkcjonalny, multimedialny i wygodny do pracy. Z każdym kolejnym modelem można zauważyć nowe cechy, które świetnie się sprawdzają w codziennym użytku. Niestety jest też stylus, który lubi napsocić. Wystarczy go źle włożyć. A wtedy smartfon się rozłoży.

Oczywiście nie stanie się tak dosłownie, lecz zepsucie Galaxy Note 5 jest niezwykle proste. Wystarczy chwila nieuwagi bądź zamyślenia, a nasz stylus stanie się bezużyteczny. Jak to możliwe? Jest tylko jedno możliwe wsadzenie S-Pena do smartfonu. Niestety, wkładając go odwrotnie trzeba się liczyć z tym, że utknie on po prostu wewnątrz urządzenia i o jego wyciągnięcie będziemy musieli się mocno postarać. Najlepiej u samego Samsunga w towarzystwie specjalnych narzędzi.

Na szczęście to już się nie powtórzy! Pod warunkiem, że kupicie ten model teraz. Został on poprawiony przez Samsunga, co możecie zobaczyć na zdjęciu. Widzimy wyraźnie, że tym razem nie ma szans na to, by S-Pen zahaczył o coś wewnątrz i pozostał tam aż do serwisu. Jak widać zainstalowanie takiego drobiazgu nie jest zbyt skomplikowane i trochę szkoda, że tysiące użytkowników musiało się męczyć bez niego.

galaxy note 5 s-pen

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Samsung Galaxy Note 5 został „fabrycznie naprawiony”. Szkoda, że bez oficjalnego ogłoszenia Samsunga i zasłanianiem się nieprzeczytaniem instrukcji. Można było tego uniknąć już na początku.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy