samsung-galaxy-note-5-front-w782

Samsung Galaxy Note 5 to kolejny produkt, który w świetnym stylu realizuje założenia tej linii. Jest funkcjonalny, multimedialny i wygodny do pracy. Z każdym kolejnym modelem można zauważyć nowe cechy, które świetnie się sprawdzają w codziennym użytku. Niestety jest też stylus, który lubi napsocić. Wystarczy go źle włożyć. A wtedy smartfon się rozłoży.

 

Oczywiście nie stanie się tak dosłownie, lecz zepsucie Galaxy Note 5 jest niezwykle proste. Wystarczy chwila nieuwagi bądź zamyślenia, a nasz stylus stanie się bezużyteczny. Jak to możliwe? Jest tylko jedno możliwe wsadzenie S-Pena do smartfonu. Niestety, wkładając go odwrotnie trzeba się liczyć z tym, że utknie on po prostu wewnątrz urządzenia i o jego wyciągnięcie będziemy musieli się mocno postarać. Najlepiej u samego Samsunga w towarzystwie specjalnych narzędzi.

 

Na szczęście to już się nie powtórzy! Pod warunkiem, że kupicie ten model teraz. Został on poprawiony przez Samsunga, co możecie zobaczyć na zdjęciu. Widzimy wyraźnie, że tym razem nie ma szans na to, by S-Pen zahaczył o coś wewnątrz i pozostał tam aż do serwisu. Jak widać zainstalowanie takiego drobiazgu nie jest zbyt skomplikowane i trochę szkoda, że tysiące użytkowników musiało się męczyć bez niego.

 

galaxy note 5 s-pen

 

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Samsung Galaxy Note 5 został „fabrycznie naprawiony”. Szkoda, że bez oficjalnego ogłoszenia Samsunga i zasłanianiem się nieprzeczytaniem instrukcji. Można było tego uniknąć już na początku.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.