Galaxy S7

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tak, to kolejny wpis o Samsungu i Galaxy S7, ale dopiero pierwszy dzisiaj, a nawet w tym tygodniu. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni mogliście przeczytać u nas mnóstwo informacji na temat tego modelu, a usłyszeć gdzie indziej jeszcze więcej. Tym samym zbierzmy to w całość wybierając najpewniejsze źródła.

 

Przede wszystkim Koreańczycy stawiają teraz na rozdrobnienie. Ilość wersji waha się od 4 do nawet 8. Jednak najczęściej powtarzają się odmiany Edge (5,5-cala) oraz zwykła (5,2 lub 5,1-cala), które dodatkowo zostaną podzielone na wersje ze Snapdragonem 820 i Exynosem 8890. Tak oto przechodzimy do specyfikacji, która ma dodatkowo zawierać 4 GB pamięci operacyjnej, wyświetlacze QuadHD. Minimalna pamięć wbudowana ma mieć 64 GB i co ciekawe, wiele raportów mówi o jej rozszerzeniu za pomocą kart MicroSD. Aparat ma wykonywać mniejsze zdjęcia, bo 12 MPx, ale zapewne jakość ponownie zostanie ulepszona. Design wiele ma się nie zmienić i ujednolicić się z nowym wydaniem rodziny Galaxy A. Na deser zostało złącze USB-C, które również w wielu raportach się przewijało. Nie można również zapomnieć o takich szczegółach jak czytnik tęczówki lub wodoodporności.

 

Na początku Samsung planuje sprzedać 5 milionów urządzeń z czego 3,35 milionów sztuk to zwykła wersja, a 1,65 milionów to odmiana z zakrzywionym na krawędzie wyświetlaczem. Na koniec cena, która ma wynosić na start 3200 złotych. Zainteresowani?

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.