Jeden z polskich hipermarketów wyłącznie dzisiaj proponuje wszystkim zakup tabletu GoClever Tab R75 za jedyne 149 złotych! Cena jest kusząca, bo obniżka jest o 80 złotych.

Jeśli, więc potrzebujecie niezbyt wydajny, ale za to tani tablet, który posiada 5-punktowy wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 7 cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz jednordzeniowy procesor Rockchip o częstotliwości 1 GHz, którego wspera 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej to powinniście dość szybko podjąć decyzję i udać się do hipermarketu Real. Tablet dodatkowo posiada kamerkę o matrycy 0,3 Mpix, baterię o pojemności 3000 mAh, moduł Wi-Fi i czytnik kart microSD. Tablet działa pod kontrolą Androida 4.0 z dostępem do Google Play.

Co sądzicie o takiej ofercie?

Źródło: Real

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.