Huawei Honor 5X otrzyma Androida Marshmallow. Chińczycy zapowiadają także następne aktualizacje

Newsy

Huawei-Honor-Play-5X

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Brak wsparcia ze strony producenta to niestety wciąż duży problem, a jego rozwiązanie to cały czas sfera marzeń. Niemniej jednak są firmy, które coraz bardziej dbają o to, żeby klienci mogli cieszyć się z regularnych aktualizacji, a Huawei potwierdza, że jest jedną z tych marek. Jeśli myślicie, że smartfon ze średniej półki będzie przez producenta szybko zapomniany, to Huawei Honor 5X jest przykładem, że tak niekoniecznie musi być.

 

Huawei zapowiedziało, że Honor 5X otrzyma Androida Marshmallow z nakładką EMUI 4 (taką samą posiada flagowiec Mate 8). To jednak nie wszystko, co przygotowali Chińczycy dla swoich fanów. Huawei Honor 5X ma otrzymywać regularne aktualizacje, które mają mieć charakter „łatek bezpieczeństwa”. Nie mamy potwierdzenia, czy będą to cykliczne aktualizacje, ale prawdopodobnie będą się one odbywać raz w miesiącu.

 

To z pewnością pozytywny zabieg ze strony Huawei. Inni producenci mogą brać przykład.

 

Źródło: androidauthority, gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x