Tajemniczy model Huawei bije rekordy w GeekBench – kolejne granice przekroczone

Newsy

huawei kirin 950 nsadksadj

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Snadpragon 820, Exynos 8890, Kirin 950, MeddiaTek Helio X20 i wiele, wiele więcej niewiadomych. Tak nas przywitał ten rok, ale na szczęście w ciągu kilku tygodni wszystko powinno być już jasne. Tylko o co chodzi? O ustalenie hierarchii, czyli który mobilny układ w tym roku będzie rządził.

 

Póki co, mogłoby się tak wydawać, liczy się tylko Qualcomm i Samsung z naciskiem na tego drugiego. Jednak nie zapominajmy o Chińczykach, którzy zajmując trzeci lokatę na mobilnym rynku, mają aspirację, żeby zdobyć również pozycję lidera jako producent najlepszego układu dla smartfonów i tabletów. Tak oto pierwszy urządzenie z Kirin 950 już znamy i jest nim Mate 8, obecnie najwydajniejsze mobilne urządzenie z Androidem, ale w doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pełną moc obliczeniową ten procesor pokaże dopiero w flagowej serii, a więc P9. Najprawdopodobniej właśnie wynik tego smartfonu pojawił się w GeekBench i tak oto w przypadku testu wielu rdzeni uzyska 7313 punktów, co jest obecnie rekordem tego programu.

 

Jednak wciąż mówimy o urządzeniach, których oficjalnie nie ma i testach, które nie można potwierdzić w rzeczywistości. W takim razie, według Was, kto w  tym roku zdobędzie miano najlepszego producenta mobilnego układu?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x