iOS 9

 
Apple jest w dość nietypowej sytuacji, ponieważ projektuje zarówno hardware urządzenia, jak i jego software. Przez taki stan rzeczy jedno z drugim jest bardzo zintegrowane. System jest skrojony na miarę posiadanych przez smartfony podzespołów i nowinek technologicznych.
 
Dzięki temu, gdy pojawia się jakakolwiek nowa aktualizacja, jest ona szybko i bezproblemowo instalowana na urządzeniach z jabłkiem. Zaledwie po 4 miesiącach od wydania, iOS 9 posiada już 75% użytkowników produktów mobilnych firmy. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry wynik. Warto dodać, że 19% klientów wciąż pozostaje na wersji 8, a 7% na wcześniejszych. Ponadto, okazało się, że w tym samym okresie czasu, tylko rok wcześniej, iOS 8 został zainstalowany „jedynie” przez 68% odbiorców. Zatem wersja z numerem 9 zaadoptowana została szybciej niż poprzednia.
 
Należy zauważyć że niedługo pojawi się na rynku iOS 9.3, który wprowadza szereg zmian takich jak tryb Night Shift oraz wsparcie 3D Touch dla większej ilości aplikacji systemowych.
 
źródło: macrumors

 
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Nie zainteresowany? – nie hejtuj, nie czytaj, zignoruj i pozwól innym przeczytać, to tylko 2 posty w tygodniu.
 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Noworoczna wyprzedaż iPhone’a 6!

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.