Xiaomi nie zwalnia. Redmi Note 3 Pro ze Snapdragonem 650 zaprezentowany

Aplikacje

redmi note 3 pro

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Xiaomi Redmi Note 3 premierę miał w listopadzie, ale wiele osób czekało na tego smartfona w nieco ulepszonej wersji. Trzeba tu jasno powiedzieć, że w końcu się doczekali, ponieważ Xiaomi dziś zaprezentowało Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Smartfon ten różni się od swojego starszego brata przede wszystkim procesorem, i to powinna być gratka dla antyfanów MediaTeka.

 

Redmi Note 3 Pro został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 650 1.8GHz wspomagany przez układ graficzny Adreno 510. Zmieni się nawet aparat względem wersji „podstawowej”. Zamiast 13 megapikselowej jednostki, zastaniemy 16 megapikselową kamerę główną. Pozostałe aspekty specyfikacji już się nie różnią. Mamy więc nadal do czynienia z 5.5 calowym ekranem FHD, 2/3 GB RAM, 16/32 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wersji) oraz baterię 4050 mAh.

 

Zapowiedziany Xiaomi Redmi Note 3 Pro ze Snapdragonem 650 powinien pojawić się w sklepach już jutro, ale co ciekawe, na chwilę obecną nie wiemy jeszcze gdzie zawita oraz.. za ile.

 

Źródło: mobipicker






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x