google-drive-logo-680x388

 

Google wraz z aktualizacją Dysku Google wprowadza sporo udogodnień w tej usłudze, które są z pewnością krokiem w dobrą stronę. Osoby, które miały problem z segregacją, nawigacją czy też samą „szukajką” w Google Drive, mogą się w końcu poczuć jak w domu.

 

Chyba najbardziej irytującą kwestią był brak możliwości zarządzania plikami, które wyszukaliśmy. To więc największa zmiana w tej aktualizacji. Od tej pory w łatwy sposób możemy przeciągać pliki w dowolne miejsca, usuwać je, modyfikować, tworzyć foldery oraz nimi zarządzać. Wygląda to tak:

 

drive11

 

Kolejnym udogodnieniem jest interakcja z paskiem narzędzi, który ukazuje się po zaznaczeniu konkretnego pliku. Od teraz możemy nim dowolnie zarządzać, przenosić i wiele, wiele więcej.

 

drive 2

 

Jest to z pewnością pozytywna zmiana, i widać, że Google ze swoją usługą zmierza w dobrą stronę. Co ciekawe, większość użytkowników zgłasza, że zmiany zostały już wprowadzone w życie. Jeśli zauważyliście jeszcze jakieś nowości, to prosimy o informowanie o tym w komentarzach. Dzięki!

 

Źrodło: własne, gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.