Aktualizacja Dysku Google wnosi sporo dobrego. To Wam się spodoba

Aplikacje

google-drive-logo-680x388

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google wraz z aktualizacją Dysku Google wprowadza sporo udogodnień w tej usłudze, które są z pewnością krokiem w dobrą stronę. Osoby, które miały problem z segregacją, nawigacją czy też samą „szukajką” w Google Drive, mogą się w końcu poczuć jak w domu.

 

Chyba najbardziej irytującą kwestią był brak możliwości zarządzania plikami, które wyszukaliśmy. To więc największa zmiana w tej aktualizacji. Od tej pory w łatwy sposób możemy przeciągać pliki w dowolne miejsca, usuwać je, modyfikować, tworzyć foldery oraz nimi zarządzać. Wygląda to tak:

 

drive11

 

Kolejnym udogodnieniem jest interakcja z paskiem narzędzi, który ukazuje się po zaznaczeniu konkretnego pliku. Od teraz możemy nim dowolnie zarządzać, przenosić i wiele, wiele więcej.

 

drive 2

 

Jest to z pewnością pozytywna zmiana, i widać, że Google ze swoją usługą zmierza w dobrą stronę. Co ciekawe, większość użytkowników zgłasza, że zmiany zostały już wprowadzone w życie. Jeśli zauważyliście jeszcze jakieś nowości, to prosimy o informowanie o tym w komentarzach. Dzięki!

 

Źrodło: własne, gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x