a

 

Większość z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, że pojawienie się serwisów społecznościowych zmieniło sposób w jaki postrzegamy, korzystamy z sieci. Jednym z najważniejszych elementów tych serwisów jest możliwość dzielenia się zdjęciami, oznaczania znajomych na wspólnych zdjęciach. Normą dla wielu osób jest wrzucanie zdjęć  ze wspólnych spotkań czy wyjazdów. Albumy w serwisach społecznościowych stały się zawsze dostępnym „archiwum” wspomnień i są tak naturalnym narzędziem, że wiele osób nie wyobraża sobie już wymiany zdjęć bez pomocy tychże serwisów. Sporo osób pomimo, że chętnie korzysta z Facebooka do tych celów to nie przepada za resztą funkcji.. Jak dotąd jednak nie było wygodnego narzędzia do wymiany zdjęć. W sklepie Play pojawiła się jednak nowa aplikacja, która może sporo namieszać jeśli chodzi o społecznościową część Internetu – HindSites.

 

HndSites umożliwia w prosty sposób dzielić się zdjęciami do wspólnego albumu. Zdjęcia są synchronizowane między urządzeniami wszystkich użytkowników, co pozwala na tworzenie interesujących albumów ze wspólnych podróży, przygód czy wydarzeń.

 

Najważniejsze funkcje programu:

  • Wszyscy członkowie grupy mogą dodawać zdjęcia do wspólnego albumu.
  • Automatyczna synchronizacja gdy dostępne jest połączenie z siecią
  • Zdjęcia na mapie: przeglądanie zdjęć wedłum miejsca ich wykonania.
  • Format opowieści: tworzenie własnego bloga podróżniczego nie było jeszzcze nigdy takproste
  • Możliwość włączenia automatycznego przechwytywania zdjęć
  • Przesyłanie zdjęć na… Facebook w pełni automatycznie
  • Przeglądaj udostępnione zdjęcia z poziomu portalu internetowego

 

Program jest ciekawą alternatywą dla serwisów społecznościowych. Czy je zastąpi to już zależy tylko od użytkowników. Moim zdaniem jest na to sprora szansa, dlatego już teraz zachęcam do przetestowania HindSites.

 

Źródło: Reddit.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg