Xiaomi Mi 5 zostanie zaprezentowany 20 lutego, a dzień później trafi do sprzedaży. Tak przynajmniej twierdzą Chińczycy

Newsy

xiaomi

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W ostatnich tygodniach jesteśmy wręcz „torpedowani” plotkami na temat Xiaomi Mi 5. Jak to więc zwykle bywa, nie wszystko okazało się prawdą, ale zyskaliśmy ogólny zarys urządzenia, i tego co nas czeka. Zagadką cały czas była jednak data premiery, która jest regularnie przenoszona.

 

Pierwsze wzmianki o nadchodzącej premierze urządzenia miały miejsce już w trzecim kwartale 2015 roku, ale zostały one szybko sprostowane. Xiaomi postanowiło poczekać na najnowszy procesor ze stajni QualcommaSnapdragona 820. Od czasu tej decyzji jesteśmy regularnie informowani o zmianie daty premiery urządzenia. Jak jednak poinformował współzałożyciel XiaomiLiwan Jiang, model Mi 5 jest teraz w masowej produkcji, stąd kolejne opóźnienia. Firma chce sprostać oczekiwaniom, i jednocześnie uniknąć sytuacji, w której zapotrzebowanie przerosłoby stany magazynowe.

 

Jak jednak donoszą informacje z platformy Weibo – premiera Xiaomi Mi 5 będzie miała miejsce tuż przed targami MWC w Barcelonie, a dokładniej 20 lutego. Urządzenie ma być wtedy zaprezentowane, a już dzień później trafić do sprzedaży.

 

Wygląda na to, że tym razem do opóźnień już nie dojdzie – a przynajmniej takie zapewnienia słyszymy ze strony chińskich serwisów. Czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się sami.

 

Źródło: pocketnow, phonearena

 

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowinkami ze świata mobilnego, to zapraszam także na mojego Twittera.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x