ulefone future bezramkowy smartfon

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Od lat konsumenci zwracają uwagę na ramki w smartfonach. Szczególnie Sony obrywa się za ich nadmierną ilość, ale w przypadku tej firmy trzeba też zwrócić uwagę na wodoodporność. Niemniej jednak producenci również zaczęli przykładać większą uwagę co do ilości zmarnowanego miejsca na frontowym panelu.

 

Jednak czy da się normalnie takie urządzenie trzymać w jednej dłoni? Jakby nie patrzeć dotykami krawędzi, a nasza skóra jest plastyczna toteż siłą rzeczy może dotknąć wyświetlacza. Zapewne wielu z Was zna modele Sharpa, który jest chyba najpopularniejszym producentem z bezramkowymi smartfonami. Jednak nie o nich dzisiaj mowa, przynajmniej nie teraz, a o Ulefone Future, który w bardziej widowiskowy sposób pokazuje użytkownikom, że nie ma zmarnowanego miejsca. Zobaczcie jak wygląda „Przyszłość” od Chińczyków:

 

 

Jak widać można korzystać z takiego urządzenia za pomocą jednej ręki, ale trzeba mieć na uwadze, żeby go nie „ściskać”. Utrudnia to oczywiście szybkie korzystanie ze smartfonu, ale coś za coś.

 

W takim razie gdzieś są granice, ale gdzie? Czyżby to LG odkryło najlepszy rozmiar ramek wokół wyświetlacza czy też znacie inne, lepsze przykłady?

 

sharp aquos crystal x

 

Na koniec ciekawostka od wspomnianego już Sharpa. Jak można w interesujący sposób wykorzystać bezramkowe smartfony? Zobaczcie sami (4:00):

 
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.