Kolejne źródła potwierdzają istnienie Nexusa 7 32 GB. Premiera jeszcze w październiku?

Piotr Andrzejewski Newsy 2012-10-19

Nexus 7 od dnia swojej premiery dostępny jest w dwóch wersjach, z których pierwsza posiada 8 GB, a druga w 16 GB pamięci wewnętrznej, przy czym obydwa warianty pozbawione są slotu kart microSD. Wszystko wskazuje na to, że do tego grona dołączy niebawem oczekiwany przez wielu model z 32 GB.

Przecieki na ten temat docierają do nas niemal z całego świata. Niedawno informowaliśmy Was o Japończyku, który zamiast zamawianego modelu z 16 GB znalazł wersję oferującą dwa razy więcej miejsca. W ostatnich dniach wyciekły informacje ze sklepów amerykańskich oraz brytyjskich, z których wynika, że pod względem cenowym wersja 32 GB zastąpi model z szesnastoma gigabajtami. Internetowy sklep Staples wycenił nowy model na $248, podczas gdy 16 GB kosztuje aktualnie $250.

Z przecieku pochodzącego z innego ze sklepów wiemy natomiast, że sklepowa premiera nowego Nexusa 7 będzie miała miejsce w połowie przyszłego miesiąca.

Sądzimy, że podczas nadchodzącej konferencji Google zaprezentuje nie tylko nowy smartfon, lecz także kolejne warianty Nexusa 7, w tym model z 32 GB pamięci oraz wersję z modemem 3G. Prawdziwość tych spekulacji będziemy mogli zweryfikować już niebawem.

źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x