Pushbullet

 
Pushbullet to aplikacja, którą zapewne znacie, a jeśli nie, to przeczytajcie ten wpis, bo warto o jej istnieniu się czegoś dowiedzieć. Na początku oparta ona była na przesyłaniu plików, linków i innych danych z jednego urządzenia na drugie. Później program ewoluował i dziś służy przede wszystkim do wysyłania SMSów z komputera. Musimy mieć jednak zainstalowaną aplikację na smartfonie, która będzie łączyła się z naszym np. laptopem.
 
Dlaczego piszę o aplikacji dopiero teraz? Otóż otrzymała ona aktualizację, dzięki której możliwe jest wysyłanie także MMSów! Jak to zrobić? Wystarczy upuścić zdjęcie do naszego okna z konwersacją. Ponadto, deweloperzy zwiększyli niezawodność przekazywania SMSów. Często nie były one wysyłane, gdy smartfon tracił połączenie z PC. Teraz będą one czekały w kolejce na to, aż urządzenia się „zobaczą” i w końcu zostaną nadane.
 
Pushbullet
 
Warto dodać, że aplikacja posiada średnią ocenę na poziomie 4,6 w Google Play, co powinno być zachętą do jej wypróbowania. Wadą może być cena za wersję Pro…
 
źródło: androidpolice
Zapraszam na Twittera – dziękuję za obserwowanie mojego profilu, jest Was już ponad 100! – KLIK
 
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.