To jeden z moich ulubionych okresów w roku. Wrzesień i październik mają to do siebie, że w Internecie aż huczy od plotek na temat nowych Nexusów. Dzień bez nowych informacji, to dzień stracony, dlatego może od razu przejdę do sedna sprawy. SamMobile udało się dotrzeć do zdjęć zrobionych nowym urządzeniem nazwanym Nexus 10. Plik obrazu wyciekł najprawdopodobniej od jednego z pracowników Samsunga – podkreśla portal Androidos.in.

Niestety z samego zdjęcia możemy wywnioskować niewiele. Jednak już wiadomo, że Nexus 10 będzie robił zdjęcia w rozdzielczości co najmniej  2560 x 1920 , a jego wczesna wersja oprogramowania oznaczona została symbolami JVP12C. Przypomnę tylko, że w sieci już wcześniej krążyły pogłoski o tym, że 10″ tablet sygnowany logiem Nexus wyposażony zostanie w procesor A15 Exynos 5250.

Ostatnie pogłoski mówią również, że urządzenie to nie pojawi się na półkach wcześniej niż w pierwszej połowie 2013 roku. Wygląda więc na to, ze Google na swojej konferencji nie zaprezentuje tego modelu szerszej publiczności. Źródło: SamMobile, Androidos.in 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor