Lenovo kontratakuje! Model Lemon 3 powalczy z Redmi 3

Newsy

Lenovo-Lemon-3

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Natychmiast po zaprezentowaniu światu modelu Redmi Note 3 przez Xiaomi, Lenovo pochwaliło się smartfonem Vibe K4. Osoby, które spodziewały się takiej samej odpowiedzi po premierze Redmi 3 nie zostały zawiedzione. Lenovo dziś wprowadziło do sprzedaży model Lenovo Lemon 3, który weźmie sobie za cel walkę z Redmi 3.

 

Patrząc na podzespoły można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z tymi samymi produktami. Przyjrzyjmy się więc dokładniej.

 

gsmarena_003

 

Lemon 3 został wyposażony w 5 calowy ekran Full HD (HD w Redmi  3) oraz procesor Snapdragon 616, który jest wspomagany przez 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.

 

Jeśłi zaś chodzi o kamerę, to mamy tutaj już powszechnie stosowane 13&5, czyli 13 megapikselową kamerę główną, oraz 5 megapikselową kamerkę do „selfie”. Ciekawsza sprawa ma się za to w sprawie baterii. Tutaj trzeba jasno sobie powiedzieć, że jeśli Lenovo Lemon 3 chce walczyć z Redmi 3, to zastosowana pojemność baterii jest nie do przyjęcia. Chińczycy wyposażyli bowiem Lemon 3 w akumulator o pojemności 2750 mAh (akumulator w Redmi 3 posiada 4100 mAh).

 

gsmarena_004

 

Kończymy na cenie, gdzie próżno szukać niespodzianek. Lenovo Lemon 3 został wyceniony na 699 juanów, czyli ok. 105 dolarów. W kwestii ceny mamy więc remis, ale czy to wystarczy żeby zagrozić Xiaomi Redmi 3?

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x