ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Skype umożliwi wykonywanie grupowych rozmów wideo na urządzeniach z Androidem!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Aplikacje
skype-logo-12134557

Kiedy 10 lat temu Skype wprowadził darmowe rozmowy wideo, wszyscy robili wielkie „wow”. Teraz, gdy nad aplikacją piecze sprawuje Microsoft, a od tamtego wydarzenia minęło właśnie 10 lat, i nikogo ta funkcjonalność już nie dziwi, gigant z Redmond serwuje nam coś, na co wszyscy długo czekali.

A dokładniej chodzi o grupowe rozmowy wideo, które zmierzają na trzy największe platformy. Już niebawem Skype dla Androida, iOS oraz Windowsa 10 Mobile zaoferuje możliwość wykonywania rozmów wideo z wieloma osobami jednocześnie. Trzeba przyznać, że jest to świetna wiadomość, a 750 milionów pobrań Skype w sklepie Play już niedługo może zmienić się w dużo większą liczbę.

gsmarena_001

Aktualizacja Skype’a zostanie wydana w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli jednak chcesz wcześniej skorzystać z grupowych rozmów wideo, możesz zarejestrować się TUTAJ, może Skype wybierze akurat Ciebie.

Użytkownicy Skype w ciągu 10 lat jego istnienia wykonali 2 tryliony minut rozmów wideo. Czy szlifowanie tego wyniku będzie teraz łatwiejsze?

Źródło: gsmarena, własne

Zapraszam także do obserwowania mnie na Twitterze

Sprawdź najnowsze wpisy