Smartfon słaby, to i cena spada. Nexus 5X tanieje

Newsy

nexus 5x

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kogoś to zdziwiło? Smartfon, który ostatnimi miesiącami robi furorę głównie ze względu na nieadekwatny stosunek jakości do ceny, problemy sprzętowe, czy też natury czysto estetycznej tanieje. Chyba każdy z zamkniętymi oczami, bez czytania, wypowiedziałby nazwę tego smartfona. Tak, chodzi o Nexusa 5X.

 

Google obniżyło cenę Nexusa 5X o 30 dolarów. Potwierdzenie tej informacji ukazało się także na Twitterze. Po obniżce cena Nexusa 5X wynosić ma 349 dolarów.

 

nexus 5x tanieje

 

Obniżki mają też mieć miejsce w sklepach oficjalnych dystrybutorów Nexusa 5X, tak więc powinniśmy mieć tutaj do czynienia z cięciami cen na poziomie globalnym. Ale czy to poprawi wyniki sprzedaży?

 

Źródło: androidandme


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x