Google IO

 
Ledwie został wydany Android Marshmallow, a już dochodzi do nas coraz więcej informacji na temat jego następcy. Póki co niestety niewielu użytkowników smartfonów może cieszyć się z aktualizacji do wersji 6.0. Sporo czasu minie nim duża część udziału w „androidowym torcie” przypadnie właśnie temu „buildowi”.
 
Szef Google, Sundar Pichai ogłosił na Twitterze, że Google I/O 2016 odbędzie się w dniach 18-20 maja w Mountain View. To trochę wcześniej niż rok temu i krócej o jeden dzień. Na wydarzeniu możemy się spodziewać ujawnienia następcy Androida w wersji M. Oprócz tego z pewnością zobaczymy prezentacje dotyczące Android Wear, Google+ i innych „działek” związanych z gigantem. Dowiemy się również nad czym spółka pracuje i w czym pomaga deweloperom.
 
Prawdopodobnie firma nie zaprezentuje wtedy żadnych nowych produktów, chyba że szykuje nam jakąś niespodziankę. Z pewnością oczy wszystkich będą zwrócone na Android N. Ciekawe co nowego pojawi się w tej aktualizacji…
 
źródło: androidheadlines
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.