Kolejny prototyp Nokii w Sieci – wielki powrót Finów zbliża się wielkimi krokami?

Newsy

Nokia C1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po sprzedaży Microsoftowi oddziału mobilnego Nokii, firma powoli zaczęła umierać. Jednak Finowie wciąż prężnie działają w przestrzeni mobilnych technologii, a zakup Alcatela dodatkowo pokazuje, że nie powinniśmy zapominać o byłym liderze mobilnego rynku.

 

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy mieliśmy już okazje oglądać wiele różnych plotek przedstawiających różne urządzenia Nokii mające świadczyć o powrocie firmy do gry. Dzisiaj nie będzie inaczej.

 

nokia c1 prototyp adsdas

 

Zdjęcia, które widzicie powyżej przedstawiają prototyp fińskiego telefonu, który może być jednym z trzech zapowiedzianych przez Finów. W tym wypadku możemy powiedzieć jeszcze, że to urządzenie ma być produkowane przez Foxconna, a więc sytuacja wygląda identycznie, co w przypadku tabletu N1. Niestety, ale nie wiemy czy ten telefon to smartfon czy też featurephone, a tym bardziej czy pracuje pod kontrolą Androida. Proporcje wskazują na to, że wyświetlacz ma mieć przekątną w okolicach 5 cali, ale pamiętajmy, że to prototyp. Ostatecznie zarówno design jak i poszczególne podzespoły mogą się zmienić.

 

Mimo wszystko mamy nadzieję, że oglądamy testową wersję Nokii C1, która już naprawdę wiele razy pojawiała się w przeróżnych plotkach. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje, a przede wszystkim oficjalną prezentację.

 

 

[Aktualizacja] Jak możecie zobaczyć, chociażby w komentarzu, jest to jedynie feature-phone.

 

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x