theroomthree

Jeśli tęsknicie za emocjami, nigdy nie przeżywaliście strachu i presji na żywo, a Wasze życie odbywa się poza piwnicą to ta produkcja jest dla Was! Gra, w której będziecie musieli nie tylko zmierzyć się z mrokiem i groźnie wyglądającymi przedmiotami, ale również użyć własnej głowy, by coś z tych przedmiotów stworzyć. I się wydostać.

 

W Sklepie Play właśnie pojawiła się gra The Room Three. Poprzednie odsłony przyjęły się świetnie i wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona serii powtórzy ten sukces. The Room jest tytułem mocno immersyjnym z klimatem tak gęstym, że można kroić go nożem. Dla niezorientowanych przybliżę zasadę działania: znajdujemy się w pomieszczeniu, z którego musimy się wydostać korzystając ze wskazówek oraz przedmiotów będących w zasięgu wzroku. To taki escape room przeniesiony na ekrany mobilne. Trzeba dodać, że zabawa jest równie przednia!

 

 

The Room Three kosztuje w Sklepie Play 19,99 złotych. Jeśli jednak nie chcecie wydawać tylu pieniędzy, warto sprawdzić poprzednie części, które są nieco tańsze. Myślę, że szybko się przekonacie, że nie ma co zwlekać i należy zabrać się za ucieczkę! Z pokoju, oczywiście.

 

POBIERZ

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.