Operatorzy zmuszają Apple do ułatwienia użytkownikom przesiadki na Androida

Newsy

samsung galaxy s6 htc one m9 apple iphone 6s

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Operatorzy powiedzieli dość dla sztywnego traktowania Apple i zaczęli wymagać od amerykańskiej firmy zmian. Wiecie dlaczego tak dużo iPhone’ów jest w Europie? Według brytyjskiego Telegraph, spowodowane jest to tym, że nie da się w prosty sposób przenieść swoich danych na Androida. Jednak zacznijmy od początku.

 

Apple utrudnia życie konkurencji jak tylko może i doskonale to widać na każdym kroku Samsunga, który musi się pilnować, aby Amerykanie czasami znowu nie przeszli się do sądu i nie oskarżyli ich o kradzież patentu. Jednak tym razem to operatorzy postanowili zareagować na to, co robi Apple. Próbowaliście przesiąść się kiedykolwiek z iPhone’a na urządzenie z Androidem? W przypadku Samsunga problem nie jest ogromny, gdyż Koreańczycy stworzyli odpowiednią aplikację, ale jednak chcąc wybrać innego smartfona z Robocikiem na pokładzie to trzeba się nagimnastykować, aby przenieść kontakty, muzykę, zdjęcia i inne prywatne dane za jednym zamachem. To się zmieni, gdyż z nieoficjalnych informacji pochodzących od źródła w Apple, firma musiała się zgodzić na stworzenie prostego narzędzi do transferu danych z iPhone’a na inne platformy.

 

Tym samym, jak uważają europejscy operatorzy, teraz pojawi się zdecydowanie więcej przypadków przesiadki z iOS na Androida. Tyle w teorii, poczekajmy na statystyki, które pokażą czy czasami w rzeczywistości problem nie jest wyolbrzymiony.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x