Xiaomi Mi 5

 
2016 rok będzie obfitował w premiery nowych, ciekawych, flagowych smartfonów. Wiele z nich zostanie wyposażonych w najnowszy procesor Qualcommu – Snapdragon 820. Wśród takich telefonów zobaczymy na pewno Xiaomi Mi 5, o czym informowaliśmy np. w TEJ wiadomości.
 
Na najnowszych wyciekach po raz kolejny widzimy urządzenie w pełnej krasie. Okazuje się jednak, że wyglądające z pozoru na cienkie – ramki po bokach urządzenia, wcale nie są takie niezauważalne, a telefon nie prezentuje się tak dobrze, jak na renderach. Ponownie potwierdzony został przycisk home, mieszczący się z przodu urządzenia.
 
Xiaomi Mi 5
 
Przypomnijmy również, że Xiaomi 5 będzie prawdopodobnie posiadał 5,2-calowy ekran z Force Touch, procesor Snapdragon 820, 3/4 GB RAM, 32/64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Baterię o pojemności 3000 mAh lub 3600 mAh. Różne źródła wskazują na prezentację telefonu w lutym.
 

źródło gizchina, weibo

 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.