whatsapp

 
WhatsApp to oprócz Messengera jeden z najbardziej popularnych komunikatorów na świecie. Warto przypomnieć, że w październiku Facebook przejął tę aplikację za jedyne $21 miliardów. Zatem można stwierdzić, że obydwa programy należą do jednego właściciela.
 
Jednak niestety w każdej aplikacji można znaleźć niekiedy jakieś błędy. Pewien badacz zabezpieczeń odkrył, iż istnieje sposób na to, aby spowodować zaprzestanie działania WhatsAppa na smartfonie. Oczywiście chodzi o czyjeś urządzenie, bo niby czemu mielibyśmy crashować aplikację na własnym telefonie.
 
Wystarczy wysłać z przeglądarkowej wersji komunikatora wiadomość, która będzie zawierała 5000 emoji do osoby, która odbierze informację na telefonie. Jeżeli użytkownik otworzy taką wiadomość, to jego aplikacja się wyłączy. Usunięcie historii wiadomości i ponowne otwarcie konwersacji to jedyny sposób na kontynuowanie korzystania z WhatsAppa. Trzeba przyznać, że w ten sposób można uprzykrzyć komuś chwile z tym programem…
 
Czekamy na patcha od Facebooka!
 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
źródło: phonearena

 
Sony Xperia Z5 Premium w bardzo niskiej cenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.