ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Powstaje Snapdragon 820 w ulepszonej wersji

Autor: Adrian Smorąg Kategoria: Newsy
qualcomm-snapdragon

Rynek wyczekuje premiery nowego układu firmy Qualcomm – Snapdragon 820, co do którego wszyscy mają ogromne nadzieje – producent – że układ przysłoni wtopę, jaką jest układ 810, użytkownicy – że będzie mniej się grzał, dzięki czemu korzystanie z urządzeń z tym układem byłoby wygodniejsze. Póki co zaprezentowano tylko jedno urządzenie z układem 820- LeTV Le Max Pro. W sieci pojawił się zrzut ekranu z benchmarka -obiektem testów był niezidentyfikowany smartfon, który również posiadał układ 820…, ale oznaczony dodatkowo Revision 2, a nie jak było dotychczas – Revision 1.

ssss

Obecnie nie wiemy jeszcze, czym będzie się różnić druga rewizja od pierwszej. Przypuszcza się, że nadchodzący układ Snapdragon 820, podobnie jak jego poprzednik – 810 – cierpi na tę samą przypadłość, czyli przegrzewanie się. Kolejne wersje mają w mniejszym stopniu być dotknięte tym problemem.

Nieznane jest także testowane urządzenie – Rain Rain A3000 nie jest bowiem nazwą kodową żadnego znanego smartfona czy tabletu. Wiemy jedynie, że testowane urządzenie posiadało 4 GB RAM i system Android w najnowszej wersji – 6.0.1 Marshmallow, co może sugerować, że będzie to sprzęt z wyższej półki.

Źródło:phonearena.com

Sprawdź najnowsze wpisy