Google Now

 
Do niedawna Google Now było mało użyteczne w Polsce, ponieważ większość kart i funkcji nie działała. Od pewnego czasu jest jednak co najmniej dobrze, a z czasem sytuacja poprawia się coraz bardziej. Już w tej chwili pojawiają nam się informacje o czasie powrotu do domu, czy o której przyjedzie autobus na przystanek, na którym właśnie stoimy. Niektóre z tych funkcji są naprawdę przydatne i ciekawe.
 
Jedną z opcji jest też możliwość sprawdzenia prognozy pogody. Obecnie, wizualnie nie wygląda to zbyt zachwycająco. Mamy jednak dobre nowiny. Gigant pracuje nad nową wersją karty, dotyczącą tego aspektu naszego życia. Kolor tła będzie zależny od pory dnia oraz warunków panujących na zewnątrz. Ponadto grafika przyjmie prawdopodobnie bardziej rysunkowy charakter, co możecie zobaczyć na załączonym obrazku. Dodatkowo na karcie przeczytamy informacje o jakości powietrza (dla mieszkańców pewnego miasta będzie to bardzo przydatne), wschodzie i zachodzie słońca itp. Trzy różne zakładki wyświetlą nam dane prognozy dzisiejszej, jutrzejszej i na następnych kilka dni.
 
Póki co Google nie skomentowało oficjalnie tego wycieku.
 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
źródło: androidauthority, androidpolice

 
Sony Xperia Z5 Compact na wyprzedaży!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.