Samsung Notebook 9

 
Na CES oprócz smartfonów prezentowane są też inne urządzenia np. laptopy. Takie firmy jak Samsung i HP zaprezentowały swoje nowe komputery przenośne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są one naprawdę bardzo smukłe.
 
Spójrzcie na zdjęcie powyżej. Widać na nim, że najgrubszym obszarem Samsunga Notebook 9 jest miejsce na port USB. Na pewno jednym z „plusów” takiego urządzenia będzie łatwość przenoszenia. Czy jednak kupilibyście 13,3-calowego laptopa, który waży 840 g? Jego pozostałe parametry to procesor Core i7, 8 GB RAM, 128 GB SSD. Do przeglądania Internetu czy pisania dokumentów w Microsoft Office, taki laptop z pewnością by wystarczył. Jednak do grania, już nie. Dobra karta graficzna w tak cieniutkim urządzeniu się nie zmieści. Poza tym inną z wad takich rozwiązań może być bardzo krótki czas pracy na jednym ładowaniu. Zatem z jednej strony notebook ten jest mobilny ze względu na rozmiary, z drugiej zaś traci na takiej funkcjonalności przez niewielki akumulator.
 
HP EliteBook
 
Osobiście nie kupiłbym takiego urządzenia ze względu na fakt, iż lubię czasami pograć na komputerze w tytuły wymagające dobrej karty graficznej. Jednak rozumiem, że tego typu produkty znajdą pewną grupę odbiorców.
 
źródło: theverge
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Nie zainteresowany? – nie czytaj, ale daj innym, to tylko 2 posty w tygodniu.

 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
Totalna obniżka ceny LG G4!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.