Windows 10

 
Windows 10 zdobywa kolejnych użytkowników i posiada już spory udziału w rynku. Jest on dostępny od kilku miesięcy i według statystyk firmy liczba użytkowników wynosi nawet ponad 200 mln. Osobiście również zaliczam się do ich grona i nie żałuję, gdyż według mnie jest to najlepszy system na komputery od Microsoftu. Jednak jeśli chodzi o nową przeglądarkę internetową, to nie jest już ona tak perfekcyjna.
 
Wygląda na to, że firma zamierza nas prędzej czy później zmusić do korzystania z Microsoft Edge lub Internet Explorera 11. Dlaczego? Otóż okazuje się, że spółka nie będzie już wspierać starszych wersji, czyli 8, 9 i 10. Nastąpi to już 12 stycznia. Użytkownicy Windowsa 7 otrzymają update, który zaktualizuje ich przeglądarkę do najnowszej. Koniec wsparcia dla wspomnianych opcji oznacza brak jakichkolwiek łatek, w tym także tych, które wzmacniają bezpieczeństwo.
 
Jeżeli nie podoba Wam się żadna z przeglądarek Microsoftu, zawsze można zmienić na inne…
 
źródło: gsmarena
 
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Nie zainteresowany? – nie czytaj, ale daj innym, to tylko 2 posty w tygodniu.
 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.