HiSense-VIDAA-Mirror-bezel-less-tablet

 

Z dnia na dzień targi CES coraz bardziej się rozkręcają, ale pod względem ciekawostek. Już żadnych konkretnych urządzeń, które mogą namieszać na mobilnym rynku nie ujrzymy. Jednak wygięte wyświetlacze od LG z pewnością pokazują przyszłość. Miejmy nadzieję, że tak samo będzie z poniższym tabletem.

 

W przypadku smartfonów, bardzo oryginalne produkty pokazuje Sharp. Wyróżniają się one bardzo cienkimi ramkami wokół wyświetlacza. W przypadku tabletów nie można przesadzać w tej kwestii, ale poznajcie HiSense VIDAA Mirror. Widoczne powyżej urządzenie nie ma świetnej specyfikacji, a idealnie dobrane ramki, które pozwalają wygodnie trzymać urządzenie, a dodatkowo wymiary ogólne są zdecydowanie mniejsze niż w przypadku konkurencji z takim samym rozmiarem ekranu. Oto dane techniczne:

 

  • 8,4-calowy wyświetlacz IPS 2560×1600;
  • 4-rdzeniowy procesor (1,7 GHz, Cortex-A17) – Rockchip RK3288;
  • 2 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Android 5.0.1 Lollipop.

 

Ramki wokół wyświetlacza maj poniżej jednego centymetra, co sprawia, że całość mieści się w obudowie typowego, 7-calowego wyświetlacza. Ekran wypełnia ponad 90% frontowej powierzchni. Zabrakło jednak aparatów, ale czy często zdarza się Wam korzystać z nich w tabletach? Jedynie odpadają wideorozmowy. Także nie znajdziecie gniazda słuchawkowego.

 

HiSense-VIDAA-Mirror

 

W takim razie coś za coś. Zainteresował Was ten tablet czy w przypadku tego typu urządzeń ramki wokół wyświetlacza nie mają większego znaczenia?

 

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.