letv le max lemax pro cena

 

Na tegorocznych targach CES poznaliśmy pierwsze urządzenie, które wykorzystuje najpotężniejszy układ od Qualcomma, a więc Snapdragon 820. LeTV coraz ambitniej podchodzi do rynku mobilnego i przedstawia atrakcyjne propozycje dla konsumentów sprzedając swoje smartfony po kosztach.

 

Jak sprawa wygląda z najnowszym chińskim urządzeniem? Le Max Pro nieco zaskoczył wszystkich będąc pierwszym smartfonem ze Snapdragonem 820. W końcu wszyscy stawiali, że będzie to Galaxy S7. Jednak to LeTV zostanie przez pewien czas zapamiętane, ale przejdźmy do ceny Le Max Pro. W przypadku Samsunga, HTC, LG możemy spodziewać się cen w okolicy 3000 złotych. LeMax Pro w Chinach będzie kosztował około 2120 złotych. Jest różnica, prawda? Oczywiście poza granicami Państwa Środka wartość ta wzrośnie do około 2400 złotych, co wciąż jest bardzo atrakcyjną ceną w porównaniu do bardziej znanej konkurencji. Pamiętajmy, że Samsung najprawdopodobniej w tym roku Galaxy S7 wyceni zdecydowanie wyżej.

 

Jednak ten rok już pokazuje doskonale jak się zmienia rynek. Kolejnym modelem ze Snapdragonem 820 ma być Xiaomi Mi5, który również nie będzie najdroższy. Konsumenci powoli zaczynają być uświadamiani, że nie trzeba płacić majątku za dobre działające urządzenie, a „Chińczyki” nie kojarzą się ze słabą jakością.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.