Poznaliśmy cenę pierwszego smartfonu ze Snapdragonem 820 – LeTV zaskakuje po raz kolejny

Newsy

letv le max lemax pro cena

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na tegorocznych targach CES poznaliśmy pierwsze urządzenie, które wykorzystuje najpotężniejszy układ od Qualcomma, a więc Snapdragon 820. LeTV coraz ambitniej podchodzi do rynku mobilnego i przedstawia atrakcyjne propozycje dla konsumentów sprzedając swoje smartfony po kosztach.

 

Jak sprawa wygląda z najnowszym chińskim urządzeniem? Le Max Pro nieco zaskoczył wszystkich będąc pierwszym smartfonem ze Snapdragonem 820. W końcu wszyscy stawiali, że będzie to Galaxy S7. Jednak to LeTV zostanie przez pewien czas zapamiętane, ale przejdźmy do ceny Le Max Pro. W przypadku Samsunga, HTC, LG możemy spodziewać się cen w okolicy 3000 złotych. LeMax Pro w Chinach będzie kosztował około 2120 złotych. Jest różnica, prawda? Oczywiście poza granicami Państwa Środka wartość ta wzrośnie do około 2400 złotych, co wciąż jest bardzo atrakcyjną ceną w porównaniu do bardziej znanej konkurencji. Pamiętajmy, że Samsung najprawdopodobniej w tym roku Galaxy S7 wyceni zdecydowanie wyżej.

 

Jednak ten rok już pokazuje doskonale jak się zmienia rynek. Kolejnym modelem ze Snapdragonem 820 ma być Xiaomi Mi5, który również nie będzie najdroższy. Konsumenci powoli zaczynają być uświadamiani, że nie trzeba płacić majątku za dobre działające urządzenie, a „Chińczyki” nie kojarzą się ze słabą jakością.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x